Новини про м'ясо

Британці зекономили на м’ясі майже 8 млрд євро

У 2019 році британці заощадили 7,8 млрд євро, скоротивши споживання м’яса. Замість білка тваринного походження споживачі вводили в раціон більше овочів або обрали альтернативи м’ясові на рослинній основі. Така тенденція, як очікується, продовжиться і в цьому році. Про це свідчить дослідження, проведене на замовлення британської компанії Linda McCartney’s, що спеціалізується на виробництві вегетаріанських продуктів.

Понад 12 мільйонів “м’ясоїдів” у Великобританії вживали менше свинини, яловичини, баранини та курятини в 2019 році порівняно з попередніми роками, заощадивши близько 550 фунтів або 640 євро за рік.

Замість білка тваринного походження британські споживачі зосередилися на менш дорогих рослинних продуктах.

Дослідження встановило, що 20% опитаних британців мають намір і надалі скорочувати споживання тваринних білків. Також було виявлено, що для 28% учасників опитування економія грошей є великим мотиватором, коли мова йде про часткову відмову від м’яса. 51% вважають, що м’ясо занадто дороге, а 44% сказали, що веганський спосіб життя сьогодні є більш доступним.

У Великобританії дедалі популярнішим стає флекситаріанство – дотримання дієти на основі рослинних продуктів з незначною кількістю м’яса та іншої їжі тваринного походження.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button