Новини про м'ясо

Брекзит та АЧС вплинуть на продажі яловичини в Європі та Азії

Зниження виробництва свинини в Китаї та жорсткий Брекзит матимуть вплив на обсяг торгівлі яловичиною в цих регіонах, зазначають експерти Rabobank.

Ангус Гідлі-Бейрд, старший аналітик м’ясної галузі в Rabobank, говорить, що поширення африканської чуми свиней істотно відобразиться на галузі тваринництва в Китаї, а це означає, що споживачі можуть частково замінити свинину яловичиною.

“Незважаючи на зниження споживання свинини в КНР, ми очікуємо, що падіння виробництва буде більш стрімким, в результаті різниця між попитом і пропозицією в 2019 році складе від 1 до 2 млн тонн . Ця прогалина буде частково компенсована іншими видами м’яса, включаючи м’ясо птиці, яловичину, баранину. Утім додатковий імпорт і заміщення свинини іншими видами м’яса не зможуть компенсувати зниження виробництва, і ми очікуємо, що ціни на м’ясо в Китаї помітно зростуть у другому кварталі 2019 року”, – пояснює аналітик.

Тим часом очікується, що Брекзит призведе до значних коливань на ринку яловичини в Європі, оскільки Великобританія є великим імпортером цього виду м’яса. Висновок Rabobank полягає в тому, що жорсткий Брекзит призведе до довгострокових змін, оскільки експортери яловичини конкурують за доступ до ринку Великобританії з відносно високими цінами на продукти харчування.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button