Новини про м'ясо

Бразильські експортери птиці поскаржились на Гонконг у Світову організацію торгівлі

Бразилія загрожує оскаржити рішення Гонконгу про призупинення імпорту птиці із заводу “Aurora”, що пов’язаний із суперечкою щодо експорту замороженого м’яса в Китаї, яке, нібито, містило збудник COVID-19. Бразильська асоціація виробників м’яса (ABPA) заявила, що надасть підтримку Міністерству сільського господарства при зверненні зі скаргою до Світової організації торгівлі (СОТ).

“ABPA буде підтримувати пошук рішень у межах Світової організації торгівлі, ембарго Гонконгу бло рішенням, яке ухвалили не на основі наукових критеріїв”, – зазначили в асоціації.

Заборона на експорт бразильської птиці до Гонконгу, автономної провінції Китаю, була ухвалена після того, як влада китайського міста Шеньчжень повідомила, про виявлення збудника коронавірусу в заморожених курячих крильцях, експортованих Бразилією.

ABPA нагадує, що сам Гонконгський центр безпеки харчових продуктів (CFS) визнав, що не існує наукових доказів зараження коронавірусом через харчові продукти.

“Немає наукових доказів того, що м’ясо передає вірус, на що вказували Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO ), Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (OIE) та інші авторитетні організації”, – йдеться у повідомленні ABPA.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button