Новини про м'ясо

Бразильська курятина повернулась на арабські ринки

Незважаючи на те, що до кінця березня експорт бразильської птиці в арабські країни скорочувався, перший місяць другого кварталу показав, що тенденція змінюється.

Бразильський експорт м’яса птиці в арабські країни збільшився протягом квітня, при цьому 5 таких держав увійшли до топ-10 імпортерів курятини з Бразилії. Так, Саудівська Аравія, ОАЕ, Кувейт, Єгипет і Оман разом імпортували 130,8 тис. тонн, що на 51,3% більше, ніж за той же період минулого року. Варто зазначити, що ціна на курятину зросла і у грошовому еквіваленті експорт до цих країн склав 212 млн. доларів, що на 60,2% більше, ніж минулого року.

Бразильський експорт на 13 найбільших арабських ринках – включаючи Ірак, Ємен, Катар, Йорданію, Лівію, Бахрейн, Ліван і Судан – також зріс. ОАЕ, Єгипет та Оман нарощували обсяг закупівель такими темпами, які значно перевищують середній показник по регіону.

У квітні з Бразилії відвантажено 338,9 тис. тонн птиці, що на 34,9% більше, ніж рік тому.

За перших чотири місяці року експорт птиці з Бразилії склав 1,28 мільйона тонн, що на 0,8% більше, ніж у попередньому році, повідомляє Асоціація тваринників Бразилії (ABPA). Арабські країни за цей період імпортували з Бразилії 359,5 тис. тонн птиці, що на 6,3% більше, ніж у попередньому році, у грошовому еквіваленті зростання склало 12% до 792,4 млн. доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button