Новини про м'ясо

Бразилія збільшує обсяги експорту яловичини: дефіциту не буде?

Австралія та Нова Зеландія зменшують експорт яловичини через посуху та необхідність відновлення поголів’я. Країни Океанії постачають частину м’яса ВРХ до Китаю, утім скорочення експорту з Австралії та Нової Зеландії, може не позначитись на обсягах імпортованих в Китай, адже поставки яловичини нарощує Бразилія. Також, через зменшення внутрішнього споживання, європейські виробники можуть диверсифікувати поставки яловичини до КНР.

Що ж до Бразилії, то цього року експорт м’яса ВРХ може збільшитись на 10%. Продажі цього виду м’яса за перші 10 місяців 2019 року вже зросли на 11% в кількісному еквіваленті та на 8% – у вартісному.

Дані, опубліковані Бразильською асоціацією пакувальників м’яса (Abrafrigo), показують, що експорт яловичини до ОАЕ зріс на 175%, також збільшилися продажі до Росії (+ 694%), Туреччини (+ 509%), Уругваю (+ 84%) та Філіппін (+ 43%). Експорт до Китаю зріс на 3%, досягнувши обсягу 603,7 тис. тонн. Загальний обсяг закордонних продажів бразильської яловичини за 10 місяців досяг 1,4 мільйона тонн і 5,7 мільярда доларів.

Прогноз на 2020 рік виглядає ще більш перспективним, оскільки для Бразилії незабаром відкриються нові ринки Південно-Східної Азії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button