Новини про м'ясо

Бразилія може збільшити експорт свинини через ситуацію в ЄС

Африканська чума свиней продовжує поширюватись далі на захід Європи. Минулого тижня перший спалах АЧС виявили в Німеччині. У зв’язку з цим більшість країн за межами ЄС ввели заборону на імпорт німецької свинини. Це звільнило нішу на світовому ринку і найбільші експортери, зокрема Бразилія, планують скористатися цією ситуацією.

Частка Німеччини на китайському ринку свинини складала 14%, або майже 300 тис. тонн. Зараз інші основні постачальники, такі як Бразиліс, США, Канада та Іспанія, орієнтуються на Китай, щоб заповнити прогалину, створену забороною імпорту німецьких продуктів зі свинини. Рікардо Сантін, президент Бразильської асоціації тваринництва (ABPA), очікує, що експорт бразильської свинини в Азію буде швидко зростати протягом наступних місяців. Також зростуть обсяги, що відвантажуються американськими та канадськими експортерами.

У той же час інші країни азійського регіону, такі як Японія, Південна Корея та Філіппіни, також заборонили імпортувати німецьку свинину, а це означає, що вони будуть шукати нових постачальників або збільшать обсяги закупівель у теперішніх партнерів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button