Новини про м'ясо

Бразилія експортувала рекордну кількість халяльного м’яса

Об’єм бразильського експорту м’яса та м’ясопродуктів з маркуванням “халяль” за останній рік зріс на 10% і у грошовому вираженні досяг 5 млрд. доларів США. Про це повідомила Fambras Halal, одна з найбільших сертифікаційних компаній в країні. Куряче м’ясо і яловичина є основними халяльними продуктами, які бразильські компанії продавали за кордон у 2018 році.

Алі Хусейн Ель-Зогбі, віце-президент Fambras Halal, зазначив, що якби не страйк водіїв та інші негативні фактори на ринку м’яса в Бразилії, компаніям вдалося б продати за кордон ще більше халяльної продукції. Південноамериканська країна залишається найбільшим світовим експортером м’яса, що відповідає мусульманським традиціям харчування.

У 2018 році Бразилія експортувала 4100 млн. тонн курячого м’яса, що на 5,1% менше, ніж у попередньому році. У той же час південноамериканська країна продала за кордон 1,3 млн. тонн яловичини, що на 148 тис. тонн більше, ніж 2017 року. Китай був головним покупцем бразильської яловичини – 322 тис. тонн, за ним йдуть Гонконг (277 тис.тонн) і Єгипет (171 тис. тонн). До списку найбільших імпортерів бразильської яловичини також входять Чилі (114 тис. тонн), Іран (84 тис. тонн), Саудівська Аравія (41,9 тис. тонн), ОАЕ (35,5 тис. тонн).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button