Новини про м'ясо

Бразилія активно нарощує об’єми експорту курятини

Через низку соціально-політичних негараздів 2018 рік для бразильських виробників курятини був не найуспішнішим. Страйк далекобійників, який проходив з травня по червень минулого року, а також торгові заборони призвели до значних збитків серед виробників м’яса птиці. Утім вже у другій половині року ситуація покращилась.

Варто зазначити, що у другому півріччі 2018 року виробники вийшли на рекордні об’єми. Кількість курятини, виготовленої з липня по грудень, була максимальною за останні три роки. Місцева Асоціація тваринників ABPA повідомила, що у другому півріччі 2018 року Бразилія щомісяця експортувала в середньому 377 тис. тонн.

Через такий “стрибок” у другій половині року виробникам вдалось зменшити втрати першого півріччя. Так, з січня по червень 2018 року експорт скоротився на 13,4%, порівняно з таким же періодом 2017 року, але зростання у липні-грудні дозволило урівноважити загальнорічні показники. Таким чином, у 2018 році Бразилія експортувала всього на 5,1% менше, ніж у 2017.

У грудні 2018 року бразильські виробники продали за кордон на 11,3% курятини більше, ніж у останньому місяці 2017. Цього року експортери мають намір надалі збільшувати об’єм закордонних продажів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button