Новини про м'ясо

Більш ніж 50% експортного ринку яловичини займає малий бізнес

Минулого року українські виробники продали за кордон близько 15,7 тис. тонн свіжої та замороженої яловичини. У грошовому вираженні обсяги експорту становили 45 млн доларів. Про це повідомляє Рада з питань експорту продовольства (Ukrainian Food Export Board, UFEB).

Близько 65% частки експортного ринку свіжого та охолодженого м’яса ВРХ займає малий бізнес. Великі компанії експортували 19,6%, а частка середнього бізнесу в 2018 року склала 15,4%. Найбільше цього виду яловичини імпортують Білорусь (88,5%) та Туреччина (11,1%).

“Замороженої яловичини у 2018 році було відвантажено у розмірі 25,9 тис. т, загальною вартістю 79,4 млн USD. На експортному ринку яловичини мороженої також домінує малий бізнес з часткою 52,4%, середній – 26%, великий – 19%. Топ-країнами імпортерами замороженої яловичини у 2018 році стали Азербайджан (26,4% ), Казахстан (25,5%) та Білорусь (18,4%)”, – зазначають в Раді з питань експорту продовольства.

Нагадаємо, за даними Інфляційного барометра – моніторингу онлайн-цін на соціально значущі товари, який здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, яловичина за майже два місяці набрала 8,6 грн. Зараз ціна цього виду м’яса складає більш ніж 136 грн за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button