Новини про м'ясо

Білорусь обмежила імпорт свинини з Угорщини

Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства Білорусі, повідомив, що країна заборонила імпорт свинини з п’яти регіонів Угорщини. До таких заходів білоруська влада вдалася через іниенсивне поширення африканської чуму свиней в Угорщині.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), європейська країна вважається небезпечною щодо АЧС. У зв’язку з цим з 27 січня почнуть діяти тимчасові обмеження на ввезення до Білорусі з постраждалих регіонів Угорщини живих свиней, циркових тварин сприйнятливих видів, свинини (в тому числі м’яса диких кабанів) та інших видів продукції свинарства (шкіряної, рогокопитного і кишкової сировини, щетини, мисливських трофеїв, отриманих від тварин сприйнятливих видів і т. ін.).

У Департаменті ветеринарного і продовольчого нагляду також поінформували про необхідність вжити в Білорусі додаткових заходів для біологічного захисту свинарських комплексів всіх форм власності.

Нагадаємо, АЧС є досить небезпечною хворобою свиней, у разі виявлення якої необхідно знищити все поголів’я у конкретному господарстві. Наразі не затверджено жодноїь вакцини від африканської чуми свиней. розробки препарату тривають.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button