Новини про м'ясо

Бельгійці навчають китайських свинарів методам боротьби з АЧС

Африканська чума свиней розповсюджується територією Бельгії, утім, спалахи вірусу було виявлено лише серед диких тварин. Заходи біобезпеки, запроваджені країною, показали свою ефективність, адже за останні 4 місяці в Бельгії зафіксували лише один спалах АЧС.

Наразі країна намагається відновити продажі свинини за кордон, оскільки експортери зазнали збитків, через заборони на продажі до деяких країн після початку поширення АЧС.

Наразі Економічна місія бельгійського уряду перебуває з офіційним візитом в Китаї. Таким чином, чиновники та бізнес намагаються відкрити нові можливості для експорту бельгійської продовольчої та сільськогосподарської продукції.

Під час місії, зокрема, відбувся обмін досвідом – було організовано семінар “Як боротьба з хворобами утримує африканську чуму свиней від бельгійських ферм”. У заході брали участь бельгійські та китайські галузеві спеціалісти. Семінар чітко продемонстрував щоденні зусилля сектору щодо дотримання найвищих стандартів біобезпеки, а також додаткові зусилля, які були ініційовані урядом Бельгії після повідомлень про африканську чуму свиней у диких кабанів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button