Новини про м'ясо

Азійські країни відмовляються від імпорту німецької свинини

З п’ятниці, 11 вересня, Південна Корея запровадила заборону на ввезення німецької свинини через спалах африканської чуми свиней серед диких свиней, виявлений цього тижня на сході ФРН. У той же час на ринку почали з’являтися чутки щодо подібного рішення ухваленого владою Китаю, яке може набути чинності 12 вересня.

Раніше цього тижня міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер підтвердила інформацію про перший спалах АЧС в країні та повідомила про план дій щодо запобігання подальшому поширенню захворювання. Міністерка сказала, що знає про занепокоєння власників свиней, і команда кризисного управління регіону Бранденбург, де виявили спалах, обговорює подальші дії.

Хоча вірус виявили у туші одного дикого кабана, тепер місцевій владі необхідно оцінити, скільки заражених тварин є на території регіону і наскільки великою є зона ураження.

Юлія Кльокнер заявила, що міністерство веде переговори з третіми країнами про регіоналізацію регіонального зонування щодо АЧС, з метою введення заборони експорту свинини та свиней лише з регіонів, що постраждали від вірусу та продовження продажів з інших територій.

В Європі, крім Німеччини, АЧС наразі поширюється у Польщі, Молдові, Україні, Білорусі, Росії, країнах Балтії, Румунії, Болгарії, Сербії, Греції та Угорщині.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button