Новини про м'ясо

Азербайджан заборонив імпорт м’яса птиці та ВРХ з Росії

Азербайджан увів обмеження на ввезення м’яса птиці, яловичини та продуктів з них з двох регіонів Росії – Краснодарського та Хабаровського краю. Азербайджанське агентство з безпеки харчових продуктів заявило про тимчасову заборону через епізоотичну ситуацію, після того як на підприємствах у Краснодарі було виявлено хворобу Ньюкасла, а в Хабаровському краї – ящур.

Крім живих тварин, м’яса птиці та яловичини, з цих регіонів Росії заборонено імпортувати м’ясопродукти. Також Агентство безпеки харчових продуктів Азербайджану звернулося до Державного митного комітету країни з проханням про дезінфекцію транспортних засобів, що проходять через митні пункти, які прибули безпосередньо з Краснодарського чи Хабаровського краю або транзитом через ці регіони.

Близько двох тижнів тому Міністерство зміни клімату та навколишнього середовища Об’єднаних Арабських Еміратів оголосило про заборону імпорту з деяких районів Росії всіх видів птахів та м’ясопродуктів з них через спалах високопатогенного штаму пташиного грипу. Обмеження ОАЕ поширюються на всі види домашніх і диких птахів, декоративних птахів, пташенят, яєць інкубаційних, м’яса, м’ясопродуктів з Ростовської області, де виявили вірус та з раніше заражених районів Курської, Астраханської, Костромської, Воронезької областей Росії та Республіки Калмикія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button