Новини про м'ясо

Австралія встановила антирекорд з експорту яловичини

Загальний експорт яловичини з Австралії зменшується четвертий місяць поспіль, склавши 73 тис. тонн у вересні. Це найнижчий обсяг експорту за місяць (за винятком січня через зупинку переробників) з квітня 2017 року, який, як і 2020, був роком відбудови стада, повідомляє галузева асоціація MLA.

Порівняно з показниками вересня минулого року скорочення закордонних продажів склало 31%. Якщо порівнювати період січень-вересень 2019 та 2020 років, то експорт яловичини зменшився на 11%. Хоча 2019 та 2020 роки – це дуже різні роки з точки зору постачання. 2019 рік був особливо винятковим, коли масовий забій через відсутність пасовищ, спричинену посухою, призвів до збільшення обсягів виробництва, що дозволило експортерам реагувати на дуже високий рівень міжнародного попиту. Цього року експорт яловичини залишатиметься обмеженим меншим поголів’ям та посиленням рівня забою, як у 2015 та 2016 роках.

Японія залишається головним імпортером австралійської яловичини. У вересні країна закупили 20,5 тис. тонн м’яса ВРХ з Австралії. Попит, який помітно скоротився через пандемії, починає відновлюватись.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button