Новини про м'ясо

Аналітики прогнозують кінець м’ясної промисловості США

Згідно з дослідженням, опублікованим незалежним експертним центром RethinkX, вже за 10–15 років замінники м’яса (рослинні білки, лабораторне м’ясо та ін.) домінуватимуть на ринку США.

“До 2030 року попит на яловичину впаде на 70%. До того, як ми досягнемо цієї точки, галузь скотарства у Сполучених Штатах фактично збанкрутує. До 2035 року попит на цю продукцію скоротиться на 80-90%. З іншими видами тваринного білка (курятиною, свининою, рибою та ін.) відбуватиметься е саме”, – йдеться в нещодавньому звіті RethinkX

Прогнозований аналітиками спад виглядає як Армагедон для м’ясної промисловості США. Дослідники вважають, що швидкий прогрес технологій та абсолютно нова модель виробництва, яка називається Food-as-Software, створить сучасну модель виробництва харчових продуктів з глибокими наслідками не лише для промислового сільського господарства, але для економіки, суспільства та навколишнього середовища.

Аналітики розрахували, що у майбутньому для споживача доступ до більш доступної їжі дозволить заощадити понад 1200 доларів на рік витрат на харчування однієї сім’ї. Це до 2030 року дозволить зберегти додаткові 100 мільярдів доларів на рік на рахунках американців”.

Переваги для навколишнього середовища також будуть значними:

– До 2035 року 60% землі, яка зараз використовується для тваринництва та кормів, буде звільнена для іншого використання.

– Якби вся ця звільнена земля була присвячена лісовідновленню, усі поточні джерела викидів парникових газів в США могли б повністю компенсуватися до 2035 року.

– Викиди парникових газів у США від великої рогатої худоби до 2030 року знизяться на 60%.

“Це призведе до швидкого зрушення геополітики, оскільки децентралізоване виробництво їжі стає менш обмеженим географічними та кліматичними умовами, ніж традиційне тваринництво та сільське господарство. Основні експортери тваринницької продукції втратять геополітичні важелі впливу на країни, які зараз залежать від імпорту цих продуктів”, – підбили підсумки експерти RethinkX.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button