Новини про м'ясо

Американські виробники яловичини шукають нові ринки збуту

За попередніми підрахунками експорт яловичини з США за підсумками 2018 року досяг рекордної позначки – 8 млрд. доларів. На щорічній конференції виробників яловичини в Новому Орлеані (Cattle Industry Annual Convention) представники Федерації експортерів м’яса США (USMEF) повідомили про прогнози та основні орієнтири розвитку галузі у 2019 році.

Виконавчий директор USMEF Ден Халстром зазначив, що експортерам слід враховувати специфіку кожного ринку, щоб максимізувати прибутки. “Наприклад, яловичий язик дуже популярний у Японії. Майже у всіх ресторанах сімейного сегменту є страви з яловичим язиком. Таким чином, попит високий і ціна цього продукту перевищує 5 доларів за фунт. На внутрішньому ринку Сполучених Штатів ціна яловичого язика не перевищує одного долара за фунт”, – зазначив пан Халстром.

Тим не менш, частка американської яловичини на японському ринку може знизитися через нові угоди про вільну торгівлю, підписані між Японією та Євросоюзом. Також нова угода між США, Мексикою та Канадою створить певні складнощі для експорту м’яса ВРХ в Мексику.

“США все ще є головним гравцем на мексиканському ринку. Кілька років тому наша ринкова частка сягала 90%, але з часом ми втратили кілька процентних пунктів і зараз утримуємо 83% мексиканського ринку”, – зазначив Ден Халстром.

Утім у 2018 році пожвавився експорт американської яловичини до Південної Кореї. Експерти USMEF вважають цей ринок досить перспективним.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button