Новини про м'ясо

Американські експортери зайняли 50% південнокорейського ринку яловичини

Американська яловичина знову зайняла домінуюче становище в структурі імпорту Південної Кореї, досягнувши 50% ринкової частки. Такі обсяги м’яса ВРХ з США сюди востаннє поставляли 16 років тому.

Згідно з даними Корейської асоціації міжнародної торгівлі (КІТА), за січень-жовтень азійська країна імпортувала майже 190 тис. тонн яловичини з США , що на 7,9% більше, ніж за такий же період минулого року – тоді було ввезено 175 тис. тонн американської яловичини.

Тим часом обсяг імпорту м’яса ВРХ з Австралії за 10 місяців цього року знизився на 1,1% до 155 тис. тонн. Таким чином, наразі австралійські експортери займають друге місце на південнокорейському ринку яловичини.

Що ж до вартісного еквіваленту постачань, то імпорт яловичини з США протягом січня-жовтня досяг 1,54 млрд доларів США, що на 10,4% більше, ніж за 10 місяців 2018 року.

Частка США на ринку яловичини Південної Кореї різко знизилась в 2003 році, після спалаху сказу ВРХ. Обмеження були зняті у 2008 році, але найбільшу частку на цьому ринку до минулого року займала Австралія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button