Новини про м'ясо

Американська компанія збирається популяризувати бекон на світовому ринку

Через торгову війну Сполучених Штатів та Китаю американські виробники свинини втратили свій ключовий експортний ринок, але деяким з них все ж таки вдається пристосуватися до нових реалій та нарощувати продажі. Наприклад, один з найбільших виробників свинини Smithfield Foods Inc. інвестує в розширення потужностей у відповідь на підвищений попит.

Компанія планує модернізацію високошвидкісних ліній виробництва бекону та реконструкцію розподільчого центру в Південній Дакоті. Також планується оновити свинарник на 8000 голів і удосконалити потужності для виробництва свинячого фаршу з приправами, дуже популярного за кордоном. Проект вартуватиме виробнику 45 млн. доларів.

Джейсон Ріхтер, президент міжнародної групи Smithfield Foods, говорить, що тепер головними орієнтирами компанії є експортні ринки. Частину з 45 мільйонів, виділених на програму розширення, витратять на рекламну кампанію для просування продукції за кордоном, зокрема, на популяризацію бекону.

Компанією Smithfield з 2013 року володіє найбільший виробник м’яса в Китаї, WH Group, який також має контрольний пакет найбільшого китайського виробника свинини, Shuanghui Development.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button