Новини про м'ясо

Amazon буде продавати баранину в Іспанії

Під час карантину на іспанському ринку накопичились великі запаси козячого і овечого м’яса. Щоб активізувати його продажі, компанія-постачальник INTEROVIC та один зі світових лідерів онлайн-торгівлі Amazon розпочали спільний проєкт з метою популяризації баранини та козлятини, а також для розвитку продажів м’яса у форматі онлайн.

Цього тижня між компаніями було підписано відповідну угоду. Тепер у Мадриді та Барселоні доступна послуга замовлення м’яса в Інтернеті та швидкої його доставки з допомогою сервісу Amazon Prime Now.

Згідно з повідомленням INTEROVIC, цей захід розглядається як єдиний спосіб швидкої реалізації зайвих обсягів баранини, ягнятини та м’яса кіз на ринку Іспанії.

Через закриття ресторанів під час пандемії обсяги продажів цих видів м’яса знизились на 70%. Якщо не розпродати продукцію, що наразі зберігається у сховищах, збитки сектору можуть досягнути 160 мільйонів євро, зазначає президент INTEROVIC Рауль Муніз.

“Ми дуже раді, що зможемо співпрацювати з іспанськими продавцями баранини, і, у свою чергу, порадувати наших клієнтів більш широким каталогом свіжих продуктів. Завдяки цій ініціативі десятки місцевих фермерів та виробників зможуть доставити найкраще м’ясо тисячам клієнтів у Мадриді та Барселоні “, – додав Каміль Бур, менеджер Amazon Prime Now в Іспанії та Італії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button