Новини про м'ясо

87% експортних продажів курятини здійснює одне підприємство

Минулого року найбільший український виробник курятини, компанія “Миронівський хлібопродукт”, наростила обсяги експорту продукції. За підсумками 2018 року частка закордонних продажів МХП у загальній структурі експорту м’яса птиці склала 87%. Решта ринку розподілена між кількома гравцями.

Минулого року вітчизняні підприємства продали за кордон 326,7 тис. тонн м’яса птиці на суму 506,6 млн доларів. Такі дані опублікувало видання agri-gator.com.ua з посиланням на Раду з питань експорту продовольства (UFEB). Друге місце за обсягами закордонних продажів курятини з часткою ринку 2,5% займає ТОВ “М’ясопереробний комплекс ЛТД”. Третю позицію з невеликим відставанням займає ТзОВ “Птахокомплекс Губин” з часткою 2,45%.

Також до списку топ-6 українських експортерів м’яса увійшли ТОВ “АГРО-ОВЕН” (1,8%), ТзОВ “Птахокомплекс Дніпровський” (1,75%), ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабриках” (0,35%).

Найбільшими імпортерами української курятини є Нідерланди, Словаччина та Саудівська Аравія.

Незважаючи на рекордні обсяги експорту, Україна продовжує купувати закордонну курятину. За 11 місяців цього року було імпортовано 121 тис. тонн птиці. Утім курку закордонного виробництва на полицях українських магазинів знайти важко. Здебільшого підприємці ввозять дешеву сировину – субпродукти та м’ясо механічного обвалювання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button