Новини про м'ясо

+ 80 млрд за 8 років: зміни, які очікуються на світовому ринку м’яса птиці

Протягом наступних 8 років очікується, що обсяг світового ринку птиці зросте з 267 млрд. до 347 млрд. доларів США через зростання попиту на ринках, що розвиваються, таких як Китай та Індія. Про це свідчить останнє дослідження ринку, опубліковане Coherent Market Insights.

Згідно з даними, оприлюдненими Департаментом сільського господарства США (USDA), у 2017 році виробництво птиці в Китаї становило 700 тис. тонн і збільшилося на 11,7% у 2018 році. Однак з серпня 2018 року через ситуацію з АЧС у Китаї споживання птиці зростає ще більш помітними темпами. Що ж до виробництва, то цього року очікується зростання на 15%.

Азійсько-Тихоокеанський регіон доміневав на світовому ринку і за обсягами доходу у 2018 році займав 27,3% його частки. Саме в цьому регіоні очікується найбільш поміне зростання попиту.

У 2018 році найбільшу частку за обсягом доходів у птахівництві отримав сектор курятини. 86,7% усього м’яса птиці на світовому ринку займала саме курятина. Утім, через зміну споживчих звичок і орієнтацію на здоровий спосіб життя, експерти прогнозують підвищення попиту й на інші види птиці, наприклад, на індиків.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button