Новини про м'ясо

60% прибутку втратять британські тваринники у разі Брекзиту без угоди

У разі Брекзиту без підписання угоди, британські підприємства, що займаються вирощуванням овець та великої рогатої худоби, до 2022 року втратять 60% прибутків, повідомляє Рада з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Виробники баранини у цьому випадку є найбільш вразливим. Високі тарифи на експорт червоного м’яса до країн ЄС призведуть до накопичення великої кількості цього продукту на внутрішньому ринку Великобританії. Надмірна ж пропозиція спричинить зниження цін на баранину та яловичину і призведе до того, що багато виробників вийдуть з бізнесу. Найбільш вразливими в цьому випадку виявляться малі та середні господарства.

Європейські покупці, які розглядають можливість придбання британського м’яса, зараз стикаються з численними ризиками, які вони не готові брати на себе. Головним з них є можливість того, що вони можуть бути обтяжені тарифами до 65% на імпорт певних видів м’яса чи м’ясопродуктів після 31 жовтня. Вихід з ЄС без угоди розглядається як “миттєвий шок для економіки”, що викликає проблеми, до яких не можна підготуватися.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button