Новини про м'ясо

50 підприємств з Аргентини отримали дозвіл на експорт яловичини до Китаю

Постійне зростання попиту на яловичину на глобальному ринку призвело до зростання цін на внутрішніх ринках великих експортерів цього виду м’яса – Бразилії та Аргентини.

Відповідно до останніх даних, опублікованих Головним управлінням митної справи Китаю (GACC), 9 нових аргентинських підприємств отримали дозвіл на експорт замороженої та охолодженої яловичини до Китаю. Таким чином, загальна кількість м’ясопереробних заводів Аргентини, що постачають яловичину до КНР зросла до 50.

У 2019 році процес затвердження дозволів на експорт для аргентинських виробників яловичини пройшов дуже швидко. Всього за два місяці Китай затвердив дозволи для 23 заводів. Наразі кількість підприємств-експортерів яловичини, що здійснюють постачання на ринок Китаю, в Аргентині більше, ніж у Бразилії (40).

Через посилення попиту КНР на всі види м’яса в кількох країнах Південної Америки ціни на продукти тваринництва на внутрішньому ринку помітно зросли. Найбільш відчутне подорожчання яловичини, свинини та птиці спостерігається в Бразилії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button