Новини про м'ясо

50 млн євро нададуть німецькі супермаркети фермерам, що постраждали від кризи

Після відеоконференції між торговими компаніями та федеральним міністром сільського господарства Німеччини Юлією Кльокнер група Schwarz (оператор мереж супермаркетів Lidl та Kauflan), пообіцяла допомогу аграрному бізнесу. Починаючи з наступного року, кошти будуть надані через Ініціативу щодо захисту тварин. Завдяки цій ініціативі група Schwarz тепер хоче визначити, як допомогу можна розподілити конкретно та як детально регулювати виплати між фермерами, які постраждали від коронакризи.

Відеоконференція була організована після демонстрацій фермерів перед магазинами роздрібної торгівлі. Міністр заявила, що важливо, щоб між галузями торгівлі та сільського господарства було порозуміння.

“Йдеться про більшу вдячність за їжу та про ціни, які дозволяють нашим фермерам додавати вартість”, – заявила пані Кльокнер.

Зокрема, під час переговорів вона запропонувала розробити кодекс поведінки, у якому представники торгівлі визначать власні правила добросовісної співпраці.

Президент Німецької фермерської асоціації Йоахім Руквід назвав пропозицію групи “Шварц” “втіхою”.

“Це приємний жест та знак вдячності за ініціативу щодо захисту твари. Але через тривалу “цінову війну” наші фермери втрачають таку суму майже щотижня. Для того, щоб допомогти фермерам у довгостроковій перспективі, необхідне чітке зобов’язання дискаунтерів припинити “постійну культуру низьких цін”, – вважає пан Руквід.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button