Новини про м'ясо

+47% у першому кварталі: МХП нарощує обсяги експорту курятини

Перший квартал 2019 року був досить вдалим для найбільшого українського виробника м’яса птиці, компанії “Миронівський хлібопродукт”. У звіті холдингу, який нещодавно розмістили на Лондонській фондовій біржі, йдеться про зростання як виробництва, так і закордонних продажів курятини від МХП, повідомляє видання AgroPortal.ua.

У січні-березні поточного року виробництво птиці на підприємствах МХП зросло на 13% до 171,3 тис. тонн. Порівняно з першим кварталом 2018 року, цьогоріч обсяг експорту м’яса птиці виробництва “Миронівського хлібопродукту” зріс на 47% до 93 тис. тонн.

Тепер компанія продає більше курятини за кордон, ніж українським споживачам – у першому кварталі 2019 року частка експорту в структурі продажів склала 57%, за такий же період минулого року вона становила 47%.

Нагадаємо, за підсумками 2018 року частка закордонних продажів МХП у загальній структурі експорту м’яса птиці з України склала 87%. Решта ринку була розподілена між кількома гравцями.

Минулого року вітчизняні підприємства продали за кордон 326,7 тис. тонн м’яса птиці на суму 506,6 млн доларів. Такі дані опублікувало видання agri-gator.com.ua з посиланням на Раду з питань експорту продовольства (UFEB). Друге місце за обсягами закордонних продажів курятини з часткою ринку 2,5% займає ТОВ “М’ясопереробний комплекс ЛТД”. Третю позицію з невеликим відставанням займає ТзОВ “Птахокомплекс Губин” з часткою 2,45%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button