Новини про м'ясо

3600 британських фермерів отримають гранти від уряду

22 мільйони фунтів стерлінгів субсидій виділять дрібним фермерам у Великобританії. Дотації розділять між більш ніж 3600 аграріями. Кошти можна буде витратити на придбання нового обладнання та модернізацію виробництва.

Міністр сільського господарства країни Джордж Юстіс підтвердив, що всі заявки, що відповідають вимогам, були затверджені в рамках другого раунду проекту, а Агентство з питань платежів з сільського господарства повідомило 3 677 заявникам про отримання грантів.

Фермери мають замовити обладнання у постачальників, після чого вони зможуть отримати компенсацію з держбюджету. Приймати заявки припинять 10 листопада, а доставка замовлених товарів, машин і обладнання (камер для ферм, систем спостереження за тваринами та ін.) має відбутись до травня 2020 року. Лише за таких умов уряд надасть субсидію.

Нагадаємо, що вихід Великобританії зі складу ЄС може мати доволі негативні наслідки для сільськогосподарських підприємств. Так, у разі Брекзиту без підписання угоди британські підприємства, що займаються вирощуванням овець та великої рогатої худоби, до 2022 року втратять 60% прибутків. Тому підтримка уряду могла б дещо компенсувати втрати виробників під час перехідного періоду.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button