Новини про м'ясо

300 кілограмів м’яса без документів вилучили в супермаркеті у Кропивницькому

Під час перевірки одного з супермаркетів в Кропивницькому представники регіонального управління Держпродспоживслужби виявили майже 300 кілограмів свинини невідомого походження. Продукт не пройшов відповідної ветеринарно-санітарної перевірки. Усе м’ясо було вилучене.

“В холодильній камері було виявлено 293,7 кг напівтуш свинячих домашніх охолоджених без ознак проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зокрема відсутні позначки придатності м’яса. Зазначимо, що здійснення ветеринарно-санітарної експертизи є обов’язковою умовою допуску продукції до реалізації та свідчить про безпечність харчової сировини. Отож введення в обіг у торговельній залі м’яса свинини в напівтушах без проведення ветеринарно-санітарної експертизи є порушенням ст. 32 Закону України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин”, – повідомили в ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

У магазині виявили й інші порушення, зокрема, недотримання температурних режимів. Відповідно до припису Держпродспоживслужби порушення мають бути усунені у встановлений термін. Якщо припис не буде виконано, суб’єкт господарювання нестиме відповідальність згідно з чинним законодавством.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button