Новини про м'ясо

25 бразильських виробників м’яса отримали дозвіл на експорт в Китай

На початку цього тижня 25 бразильських м’ясних заводів отримали право на експорт до Китаю. Тепер загальна кількість бразильських виробників м’яса та м’ясопродуктів, які експортують свої товари до КНР, досягла 89.

Серед 25 підприємств, сертифікованих нещодавно, виробників яловичини – 17, виробників птиці – 6, один виробник свинини та один виробник м’яса ослів.

З початком дефіциту м’яса на ринку Китаю, спричиненого африканською чумою свиней, країна суттєво наростила обсяги імпорту тваринного білка. За рік, з серпня 2018 по серпень 2019 року, азійська країна збільшила закупівлі бразильської свинини на 31% або на 133,5 тис. тонн. Імпорт бразильської яловичини за 8 місяців цього року зріс на 11% до 212 тис. тонн. Закупівлі м’яса птиці зросли на 19% до 348,2 тис. тонн

Як результат, загальний експорт птиці з Бразилії збільшиться в поточному році на 5% до 4,3 млн. тонн, тоді як, згідно з підрахунками представників аграрної промисловості, цього року поставки свіжої яловичини збільшаться приблизно на 10% до майже до 2 млн. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button