Новини про м'ясо

23 російські виробники птиці отримали доступ до китайського ринку

Через спалахи пташиного грипу в РФ у 2005 році Китай припинив імпорт російської птиці. Утім в 2018 році країни узгодили відновлення торгівлі у цьому секторі, а у середу, 30 січня, стало відомо, що 23 підприємства з Росії отримали дозволи на експорт птиці до КНР. Інформація про це була опублікована на сайті ветеринарного відомства Китаю.

Російські компанії продаватимуть здебільшого заморожені субпродукти: курячі ноги, голови, хрящі, кістки.

Євген Хворостина, генеральний директор підприємства “Агрокомплекс”, яке є одним з експортерів птиці до Китаю, зазначив: “Раніше ми вже відправляли туди нашу продукцію – ноги, дзьоби, голови, які користуються попитом в Китаї. Але це відбувалось через посередників. По м’ясу поки постачання не налагодили. Але ми активно займаємося цим питанням, і при першій нагоді, якщо ціновий паритет буде схилятися в бік Китаю, ми готові до експорту”.

Крім постачальників курячих субпродуктів, дозвіл вийти на китайський ринок отримали російські виробники м’яса індиків – група “Дамате” і тульське ЗАТ «Краснобор». За словами співвласника і гендиректора “Дамате” Рашида Хайрова, Китай для компанії – один з найбільш цікавих цільових ринків, робота з яким відкриває широкі можливості.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button