Новини про м'ясо

“2021 рік буде вдалим для експортерів яловичини”

Листопад 2020 року став одним із найкращих місяців для експорту американської яловичини, і президент Федерації експортерів м’яса США (USMEF) Ден Халстром очікує, що ця тенденція збережеться і цього року.

“Попит на американську яловичину у світовому секторі роздрібної торгівлі був надзвичайним, і ми очікуємо, що це продовжиться і в 2021 році. На жаль, продовольчі компанії продовжують стикатися з проблемами, пов’язаними з COVID-19. Ми очікуємо більш широкого відновлення продовольчих послуг цього року, особливо з середини 2021 року, що сприятиме зростанню експорту. Але цілком ймовірно, що перебої все ще будуть спостерігатися на деяких ринках”, – заявив президент та генеральний директор USMEF Ден Халстром.

Обсяг експорту м’яса ВРХ з США в листопаді склав 115,34 тис. тонн, що на 6% більше, ніж у тому ж місяці 2019 року. Це найбільший показник з липня 2019 року. У вартісному еквіваленті експорт зріс на 8% у порівнянні з листопадом попереднього року і становив 707,5 млн. доларів. Зростають постачання до Мексики, Тайваню, Гватемали, а також з Китаю, країни, яка збільшила попит на американську яловичину на 700% порівняно з листопадом 2019 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button