Новини про м'ясо

2020 рік був успішним для найбільшого експортера птиці

Бразилія – найбільший світовий експортер курятини. Очікується, що за підсумками виробництво м’яса птиці в країні досягне 13,8 млн. тонн, що на 4,2% більше, ніж 13,2 млн. тонн, вироблених у 2019 році. Загальний обсяг експорту становить 4,23 млн. Тонн, або на 0,5% більше, ніж у минулому році. Це історичний рекорд країни як щодо виробництва, так і щодо закордонних продажів.

Рікардо Сантін, президент Бразильської асоціації тваринництва (ABPA) зазначає, що в 2020 році, як і в 2019, африканська чума свиней у Азії та Європі та дефіцит свинини продовжували стимулювати експорт бразильської птиці та свинини.

“Азіатські країни консолідували себе як основні імпортери м’яса птиці та свинини з Бразилії і були головними стимулами для досягнення рекордних результатів в обох секторах”, – пояснює пан Сантін.

Іншим важливим фактором впливу у виробничих секторах була пандемія Covid-19.

“На внутрішньому ринку програма допомоги Федерального уряду була ключовою для забезпечення купівельної спроможності населення, незважаючи на зменшення економічної активності. Щодо міжнародного ринку, пандемія зменшила деякі найважливіші торгові зв’язки з ісламськими країнами, такими як Об’єднані Арабські Емірати та Саудівська Аравія”, – додає Сантін.

Утім, відновлення туризму в країнах Близького Сходу після першої хвилі пандемії, дозволило дещо покращити ситуацію з експортом бразильської птиці на ці ринки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button