Новини про м'ясо

190 тис. тонн птиці експортувала компанія МХП за 6 місяців

На сайті Лондонської біржі з’явився звіт про експортну діяльність української компанії “Миронівський хлібопродукт”, повідомляє видання УНН. Згідно з опублікованими даними, МХП нарощує закордонні продажі м’яса птиці.

З січня по червень найбільший виробник та експортер курятини в Україні реалізував за кордоном 190,4 тис. тонн цього виду м’яса. Це на 43% більше, ніж за такий період 2018 року.

“МХП продовжував слідувати стратегії географічної диверсифікації та оптимізації асортименту продукції, нарощуючи обсяги експорту курячого м’яса в основному в країни MENA (Близький Схід і Північна Африка, – ред.), ЄС, Африку й Азію”, – повідомили в компанії “Миронівський хлібопродукт”.

Нещодавно також стало відомо, що найбільший світовий виробник курятини та конкурент України на європейському ринку, Бразилія, нарощує обсяги експорту. За прогнозами бразильських експортних асоціацій, цього року обсяг закордонних продажів свіжого курячого м’яса має наблизитись до показника до 4,1 млн тонн. Таким чином, галузь птахівництва в Бразилії досягне чергового історичного рекорду з експорту свіжої курятини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button