Новини про м'ясо

187 млн доларів інвестувала Аргентина в розширення експорту яловичини

Аргентинські експортери яловичини оголосили про інвестиції у розмірі 187 млн. доларів США у збільшення обсягів зовнішньої торгівлі та досягти 1,25 млн. тонн протягом наступних трьох років. Про це повідомив Маріо Раветтіно, президент Консорціуму експортерів м’яса ABC.

Інвестиції будуть спрямовані на різні етапи розвитку експорту, такі як закупівля додаткових холодильних камер, щоб максимізувати та збільшити виробництво та продовжувати бути однією з основних країн-постачальників м’яса у світі.

Маріо Раветтіно зазначив, що інвестиційний внесок зроблять 11 із 32 компаній, що входять до Консорціуму експортерів м’яса.

“Ми закінчимо рік із більшим обсягом експорту, але з меншим доходом іноземної валюти. Ми збираємось перейти з 840 тис. тонн експорту попереднього року до 900 тис тонн цього року. У вартісному еквіваленті експорт яловичини цього року має скласти 2,9 мільярда доларів. За три роки наростити закордонні продажі до 1,25 млн тонн та 5,25 млрд доларів. Це виклик для нас”, – говорить пан Раветтіно.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button