Новини про м'ясо

100 тис. тонн свинини за місяць експортувала Бразилія

За даними Бразильської асоціації виробників м’яса (ABPA), експорт свинини з країни в липні досяг загального обсягу 100 тис. тонн. Це на 47,9% більше, ніж у липні 2019 року, коли за крдон було продано 67,9 тис. тонн свинини.

За словами президента ABPA Франсіско Турри, найбільше м’яса постачається в Азію, особливо в Китай, який продовжує залишатися головним покупцем свинини, птиці та яловичини.

“Ми не сподівалися, що річні показники експорту зможуть перевищити 1 мільйон тонн, але лише за перші сім місяців 2020 року було продано 580 тис. тонн свинини, у той час, як за весь минулий рік експортували 750 тис. тонн. Цього року ефективність дуже велика”, – зазначає пан Турра.

За словами президента ABPA, попит на всі види м’яса до кінця року буде зростати. Протягом останніх двох місяців збільшення замовлень на свинину та птицю з Китаю та інших країн Азії підтримало високі ціни на бразильському ринку. Як мінімум, ще протягом трьох років Китаю не вдасться відновити поголів’я свиней, тому попит на глобальному ринку має залишатись достатньо високим.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button