Новини про м'ясо

100 млн доларів отримає Австралія завдяки подовженню терміну зберігання м’яса

Виробники червоного м’яса в Австралії отримають понад 100 мільйонів доларів додаткових прибутків внаслідок зростання термінів зберігання охолоджених м’ясних продуктів, що експортуються на ринки кількох країн Близького Сходу.

Нік Меара, регіональний менеджер Асоціації виробників м’яса Австралії (MLA) зазначає, що завдяки узгодженим зусиллям асоіації та австралійського уряду зі збирання та розповсюдження наукових даних вдалося переконати владу країн-покупців яловичини та баранини, що охолоджене м’ясо у вакуумних пакуваннях можна зберігати довше, ніж передбачалося раніше.

Нещодавно Кувейт, Йорданія, Катар подовжили дозволений термін зберігання м’яса. Саудівська Аравія поширила проект регламенту, який передбачає самостійне визначення терміну комерційними організаціями. Єгипет працює над аналогічними змінами, заявив пан Меара.

На його думку, ці поправки можуть значно збільшити пропозицію охолодженого м’яса в роздрібній торгівлі регіону Близького Сходу, а також сприяти підвищенню продовольчої безпеці та зменшенню обсягів харчових відходів.

ОАЕ була першою країною в районі Перської затоки, яка продовжила термін зберігання яловичини в 2017 році з 70 до 120 днів. Унаслідок цього доходи м’ясної промисловості США зросли на 130 млн доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button