Новини про м'ясо

10 тис. кролів згоріли на фермі в Росії

На аграрному підприємстві в Саратівській області Росії сталася масштабна пожежа. Вогонь завдав значних втрат господарству – загинули тисячі кролів.

Пожежа охопила господарське приміщення площею 1200 квадратних метрів. У будові утримували близько 10 тис. кролів. На час пожежі тварини були замкнені, тому врятувати їх не встигли. Пожежники розглядають версію загоряння через порушення правил встановлення та експлуатації електричного устаткування.

Надзвичайна ситуація трапилася в Енгельському районі Саратовської області на приватній фермі ТОВ “Агрофірма” Спартак “. Сигнал про пожежу надійшов у понеділок, 4 листопада, близько першої години ночі. Тварини були замкнені в залізних клітках, їх не встигли врятувати. Під час пожежі люди не постраждали.

Нагадаємо, найбільша кролеферма на пострадянському просторі функціонує в Україні. Фермер Олександр Цюрупа вже 12 років займається вирощуванням кролів на Черкащині. Сьогодні у його господарстві нараховується близько 80 тис. тварин і є плани експортувати дієтичне м’ясо.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button