Новини про м'ясо

1,57 млн тонн яловичини імпортував Китай цього року

Імпорт яловичини до Китаю за перші три квартали року досяг 1,57 млн. тонн, з яких 94% припадає на п’ять найбільших постачальників на міжнародному ринку. Частка Бразилії на китайському ринку яловичини різко зросла, тоді як Аргентина, Уругвай, Нова Зеландія та Австралія втратили від 2% до 7% своєї частки. Водночас імпорт яловичини з Болівії, України та Литви цього року помітно зріс.

Поточний стан ринку не виглядає настільки перспективним для експортерів яловичини до Китаю, навіть якщо останній квартал року розглядається як пік імпорту м’яса. Відновлення поголів’я свиней та зменшення дефіциту м’яса обмежить споживання яловичини в Китаї. Така тенденція вже помітна – ціни на тваринний білок в країні знижуються вже впродовж кількох місяців.

Хоча продовольчий сектор почав відновлюватися після коронавірусної кризи, великі запаси яловичини, розміщені в холодильних камерах, змушують імпортерів швидко збувати продукцію, щоб уникнути фінансового тиску до кінця року. Така ситуація чинить тиск на ціни в Китаї, а це означає, що продукція, що постачається Австралією, Аргентиною чи Новою Зеландією, може незабаром стати менш конкурентоспроможною на цьому ринку. Натомість, частка інших гравців може зрости.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button