Новини про м'ясо

Завдяки винаходу німецьких учених птахівники зможуть зекономити мільйони

Для галузі птахівництва півні не грають суттєвої ролі (вони не здатні нестись і їх переважно не використовують для вирощування м’яса), тому більшість курчат чоловічої статі фабрики одразу ліквідують. У зв’язку з цим частина витрат на інкубацію є невиправданою. Але скоро ситуація в галузі птахівництва зміниться і підприємства зможуть зекономити мільйони – усе завдяки новому винаходу німецьких учених з Лейпцизького університету.

Проект Seleggt пропонує інноваційну технологію визначення статі курчат, ще до того як яйця поміщають до інкубатора. Спеціальний пристрій з допомогою лазера робить в шкарлупі мікроскопічний отвір, через який забирається зразок біоматеріалу. Вміст яйця досліджують на гормони. Якщо жіночі гормони привалюють, то яйце надходить до інкубатора, якщо ж ні – його пакують і відправляють на продаж.

Керівник проекту Людгер Брело зазначає, що відтепер на фабриках, де встановлена апаратура Seleggt не доводиться вбивати півнів, а підприємці отримують додатковий дохід від реалізації яєць. Уже наступного року всі великі німецькі птахофабрики мають перейти на нову технологію.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button