Новини про м'ясо

У Китаї затвердили новий план боротьби з АЧС

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН повідомляє, що влада Китаю ухвалила новий план боротьби з поширенням африканської чуми свиней.

Нова стратегія, зокрема, передбачає уточнення процедури діагностики та звітності; збільшення класифікації спалахів з трьох до чотирьох рівнів. Також укладено перелік заходів реагування відповідно до різних рівнів небезпеки. Влада суворо обмежила транспортування свиней, м’яса та м’ясопродуктів з районів з високим ризиком поширення АЧС. Крім цього, підвищено технічні вимоги до відбору проб, діагностики, дезінфекції та знищення тварин, що заразилися африканською чумою свиней.

З точки зору екстрених заходів введено кілька коригувань:

  • якщо було вжито всіх необхідних заходів дезінфекції, бійні можуть працювати у звичному режимі вже за 48 годин після виявлення м’яса заражених тварин;
  • можливе захоронення під час транспортування;
  • виробництво на фермах, де виявили АЧС, може бути відновлено за 45 днів після проведення необхідних заходів безпеки (раніше відновлювати виробництво можна було лише за 6 місяців);
  • тепер в районах, де виявили АЧС, заморожуватимуть діяльність не на всіх свинофермах, замість цього усі підприємства буде протестовано і виробництво зупинять лише там, де підтвердиться наявність вірусу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button