Церкви інвестують у благополуччя сільськогосподарських тварин
Британські церкви все частіше розглядають питання благополуччя сільськогосподарських тварин в рамках своїх поточних інвестицій, вважає керівник релігійного благодійного фонду CCLA Джеймс Корах, відповідальний за вкладання коштів від імені благодійних організацій, релігійних організацій і державного сектору. Пан Корах заявив, що інтерес до сектору “відповідального” тваринництва зростає.
“Ми працюємо з церквами, які дивляться на етику добробуту сільськогосподарських тварин з християнської точки зору. Тепер ми уникаємо інвестицій в компанії, які не відповідають стандартам благополуччя”, – говорить Джеймс Корах.
Фінансова рада методистської церкви вже деякий час бере участь у питаннях добробуту сільськогосподарських тварин і є допоміжним інвестором BBFAW. Нещодавно вона також підтримала спільну ініціативу FAIRR (Ризик повернення інвестицій в секторі тваринництва), спрямовану на зниження використання антибіотиків у харчовому ланцюзі.
У Британії навіть запустили проект CEFAW, який фінансується Радою з досліджень мистецтв і гуманітарних питань з метою розробки вимог християнської етики в сфері благополуччя сільськогосподарських тварин. До проекту було залучено 13 інституційних партнерів, у тому числі великі церки Великобританії.
Через Церковних комісарів Англійська церква володіє 105 тисячами гектарів сільськогосподарських угідь, ці землі становлять 8,8% від 7,9 мільярдів фунтів стерлінгів інвестиційних активів, що належать церкві.
У CEFAW вважають, що зараз, коли споживання м’яса в світі зростає, а Британія перебуває на порозі виходу з ЄС, актуалізувалось питання створення офіційних стандартів добробуту тварин, які б відповідали, зокрема, вимогам християнської етики.