Новини про м'ясо

Сучасні методи вирощування птиці: досвід Нідерландів

80% промислової птиці в Нідерландах утримується не в клітках, а у вольєрах або на вільному вигулі. Також нідерландські виробники відмовляються від дебікування (усічення) дзьобу. Такий спосіб господарювання має низку переваг, зокрема, м’ясо таких птахів дорожче, а рівень падежу серед курей менший. Про це під час виступу на XV Міжнародному конгресі “Птахівництво 2019”, що пройшов з 16 по 19 вересня у м. Трускавець, розповіла Мері-Енн Бонгартс, експертка з вирощування птиці з Нідерландів, технічна директорка одного з напрямків українського кормовиробника ГК AVA Group.

Вирощування курей м’ясних порід у вольєрах має такі особливості:

 • Повільний ріст (максимально дозволений приріст – 45-50 г / добу), це досягається використанням різної генетики
 • Вік забою: 48 до 56 днів
 • Розміщення: кількість особин на 1 м2 – від 10,5 до 15,5, вага на 1 м 2 – від 25 до 39 кг.
 • Застосування соломи: 1 тюк / на 1000 особин
 • Згодовування переважно вегетаріанських кормів
 • Адаптація графіку годівлі до ваги курчат

“Завдяки застосуванню даної програми досягається вага птиці близько 2,5 кг у 40 днів, прирости – 62,6 г/на добу” – зазначає пані Бонгартс.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

 1. Падеж свиней и курей
  Падеж свиней и курей приводит к экологической и экономической проблемам. Свиньи и куры заражены микропаразитами, которые поселяются в нервной системе и обуславливают, как бы естественный, падеж свиней и курей. Микропаразиты не контролируются. Некоторые используют отходы свиноферм для производства удобрения с калифорнийскими червями. К сожалению, черви заражаются микропаразитами и срок жизни червей сокращается в 2 раза. Указанные удобрения заражены микропаразитами и при использовании на полях микропаразиты заражают растения и зерно. Таким образом зараженность микропаразитов возрастает. Микропаразиты способствуют заболеваемости людей. Информационной космической диагностикой ИКД (diagtor.com.ua) разработана технология подавления микропаразитов и вирусов АЧС с помощью растительных продуктов. Также разработана технология подавления инфекции в комбикормах. Такую технологию целесообразно использовать для решения проблемы падежа свиней и курей.
  Ермаков П П, профессор, ErmakovP@i.ua

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button