Новини про м'ясо

Росія експортуватиме яловичину до Китаю

Найбільший у світі імпортер яловичини, Китай, розширив перелік країн-постачальників. Наразі до нього входить 26 держав. Росія є останньою країною, доданою китайською владою до списку постачальників яловичини.

Генеральне управління митниці Китаю (GACC) повідомило, що до переліку компаній, які мають дозволи на продаж яловичини в КНР, внесено два російські виробники – ГК Заречное та “Брянськая мясная компания”.

Зокрема, російським підприємствам було дозволено ввезення таких товарів: заморожена яловича на кістках, заморожений нерафінований яловичий жир та заморожені сухожилля ВРХ.

Минулого місяця дозволи на ввезення м’яса до Китаю також отримало 12 нових білоруських виробників, у тому числі 11 виробників яловичини. Згідно з офіційними даними, з моменту початку торгівлі з Китаєм в кінці 2018 року експорт білоруської яловичини до Китаю становив близько 4900 тонн.

Згідно з доповіддю, представленим ResearchAndMarkets.com, очікується, що обсяг імпорту яловичини в Китай продовжить зростати з 2020 по 2024 рік. За останні 5 років імпорт яловичини виріс майже на 28,71%. Найбільше КНР імпортує замороженої яловичини. З 2013 по 2018 рік частка замороженої яловичини в загальному імпорті м’яcа ВРХ в Китай залишалася вищою ніж 96%. У 2018 році ця частка досягла близько 98,46%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button