Новини про м'ясо

Рекорди з експорту м’яса встановлюються завдяки попиту з Китаю

Згідно з прес-релізом від Beef + Lamb, прогнозується, що експорт яловичини та баранини з Нової Зеландії в Китай досягне рекордної позначки в 4 млрд доларів США.

Обсяги м’яса, які закуповує Китай у Нової Зеландії постійно зростають. Якщо висхідна тенденція триватиме, то протягом сезону ціни на яловичину, баранину та ягнятину піднімуться до історично високих рівнів. Цьому сприятиме не лише постійне зростання попиту, а й очікуване ослаблення новозеландського долара.

Очікується, що експорт яловичини та телятини збільшиться на 5,9% до 4,17 мільярда доларів, а баранини – на 4,9% до 4,23 мільярда доларів.

Африканська чума свиней матиме значні наслідки для світових поставок і споживання м’яса. Китай – найбільший у світі споживач свинини (близько 63% споживання). Через АЧС країна заміщує м’ясо свиней іншими видами тваринного білка, тому попит на глобальному ринку зростає. Однак зростання вартості та обсягів експорту червоного м’яса з Нової Зеландії розпочалося ще до китайської епідемії АЧС.

“Зростання попиту на імпорт червоного м’яса в Китаї базується на справжньому зростанні попиту, оскільки споживання випереджало зростання внутрішнього виробництва”, – говорить Бертт.

Нова Зеландія та Австралія домінують у міжнародній торгівлі овечим м’ясом. Очікується, що Австралія вступить у період відновлення стада (це дозволяє погода), що призведе до значного зниження виробництва баранини в країні. Тому попит на новозеландську баранину посилиться. Очікується, що виробництво м’яса овець в країні в 2019-2020 роках збільшиться на 8,7%, оскільки буде більше овець забійних кондицій.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button