Новини про м'ясо

Продуктивність виробників яловичини та свинини в Україні зростає

При визначенні продуктивності підприємств, що спеціалізуються на виробництві яловичини та свинини, серед іншого, варто враховувати такі показники, як середня вага забитих тварин та середній вік. Аналітики Meat-Inform з’ясували, що в обох галузях спостерігаються позитивні зрушення стосовно показників продуктивності.

Якщо говорити про велику рогату худобу, то середній вік голови зданої на забій з 2015 року залишається практично незмінним, а от графік середньої ваги ВРХ після двох років стабільності показує висхідні тенденції. Так, цей показник зріс на 3% до 378 кілограмів. Збільшення ваги тварин при стабільному рівні їх віку означає збільшенн продуктивності галузі.

Що стосується виробників свинини, то тут спостерігається протилежна тенденція – середня вага тварин залишається стабільною, а от середній вік знижується. Це означає, що свині досягають ваги, необхідної для забою (більше 100-120 кілограмів) раніше. У 2013 році для цього в середньому було необхідно 330 днів, а у 2017 – вже 275 днів (-17%). Варто сказати, що зменшення середнього віку свиней на забій прогнозується й надалі, а лідери галузі вже сьогодні досягають оптимальної ваги тварин навіть за 150 днів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button