Новини про м'ясо

Група експертів з АЧС у Європі напрацювала рекомендації щодо боротьби з вірусом

Цього тижня у болгарській Софії відбулося засідання постійної робочої групи експертів з АЧС у Європі під егідою GF-TADs. Участь у заході взяли фахівці з Білорусії, Бельгії, Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, України, Чехії, США та Китаю.

“З метою привернення уваги до даної проблеми на політичний рівень паралельно із засіданням було проведено і зустріч на високому рівні, де був присутній Комісар ЄК з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів – Вітяніс Андрюкайтіс, Генеральна Директорка Всесвітньої охорони здоров’я тварин (OIE) – Монік Елуа, Міністри сільського господарства Болгарії – пані Танєва, Північної Македонії – пан Дімковський, заступники Міністрів Албанії, Чорногорії, Сербії, представники Європейської Комісії, Продовльчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), Європейської організації з питань безпечності харчових продуктів (EFSA).

Під час зустрічі члени робочої групи представили поточний стан щодо АЧС у своїх країнах, а також було представлено ситуацію щодо даного захворювання у КНР. Окремо регіональним представником МЕБ по Америці були представлені заходи щодо недопущення поширення даного захворювання на Американський континент”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Щодо України, то наразі поширення АЧС уповільнилось.

“Станом на 05.09.2019 в Україні виявлено 44 випадки АЧС, що на 70 випадків менше ніж за аналогічний період 2018 року. У результаті проведених заходів станом на 05.09.2019 в Україні оздоровлено 30 неблагополучних по АЧС пунктів, виявлених в поточному році” – зазначила Олена Курята, начальник Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button