Новини про м'ясо

Чому експортерам свинини слід диверсифікувати постачання?

Світовий ринок свинини продовжує стимулюватися попитом з боку Китаю та інших азійських країн, що постраждали від африканської чуми свиней. Утім, поголів’я свиней у КНР поступово відновлюється і вже наступного року попит на імпортну свинину в країні знизиться, тому експортерам варто переглянути свої стратегії, вважають аналітики ринку.

Зокрема, Джуліана Ферраз, учена з дослідницького центру Cepea попереджає, що один з найбільших світових експортерів, Бразилія повинна швидко диверсифікувати постачання свинини. У 2021 році країна Південної Америки очікує, що виробництво цього виду м’яса досягне 4,4 мільйона тонн (+ 3,5%), також буде встановлено черговий рекорд з експорту – 1,1 мільйона тонн (+ 10%).

Однак, залежність від попиту з боку Китаю та Гонконгу розглядається Джуліаною Ферраз як ризикована ситуація.

“На Китай та Гонконг припадає 70% експорту бразильської свинини. Нам потрібно диверсифікувати закордонні постачання, оскільки будь-яка проблема на цих ринках буде мати руйнівний ефект для продажів”, – зазначає експерт.

Щодо цін, дослідниця вважає, що на початку 2021 року вони будуть нижчими, оскільки така сезонна ситуація є традиційною на ринку свинини.

Нагадаємо, у 2020 році Бразилія встановила історичний рекорд з експорту свинини. Обсяги закордонних постачань досягли 1 млн. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button