Новини про м'ясо

Через дефіцит свинини Китай нарощує виробництво баранини

Прогнозується, що національне поголів’я овець в Китаї збільшиться на 6,7% (або 11 млн. голів) – з 164 млн. голів у 2019 році до 175 млн. голів у 2020 році. Про це свідчать останні оцінки аналітиків GIRA.

Країна нарощує поголів’я овець, щоб компенсувати частину дефіциту тваринного білка на ринку, спричиненого африканською чумою свиней. Також аналітики MLA заявляють, що велика кількість дрібних власників та відносно короткий життєвий цикл овець та кіз робить Китай особливо сприятливим для можливості розвитку цієї галузі тваринництва.

“Що стосується всього споживаного в Китаї м’яса, то баранина відіграє відносно невелику роль, що становить лише 6% споживання. Однак, враховуючи розмір ринку, на неї припадає майже 3 мільйони тонн, і 44% – це м’ясо внутрішнього виробництва.

Споживання овечого м’яса цього року, за прогнозами, збільшиться на 82,7 тис. тонн, до загальної кількості лише три мільйони тонн. При такому помітному зростанні виробництва очікується, що виробничий розрив (заповнений імпортним продуктом) має скоротитися приблизно на 90 тис. тонн. Це суттєво вплине на експорт баранини з Австралії та Нової Зеландії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. А може краще кажанятину вирощувати і собачатину? Коли ви вже всі нажеретеся і повиздихаєте.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button