Новини про м'ясо

9 тис. свиней знищили в Польщі через АЧС

Представники владних структур Польщі підтвердили інформацію про спалах африканської чуми свиней на фермі з поголів’ям понад 9 тис. тварин. Випадок захворювання зафіксували на підприємстві, розташованому у Вармінсько-Мазурському воєводству. Це найбільший спалах, що коли-небудь виявляли у Польщі.

Після відносно спокійного початку 2019 року з кількома спалахами АЧС у невеликих господарствах, у липні Польща підтвердила 16 випадків захворювання. Через це загальна кількість спалахів африканської чуми свиней серед тварин в господарствах та на підприємствах досягла 28.

Останній випадок захворювання було виявлено на фермі, розташованій у муніципалітеті Сроково, у межах небезпечної зони. На підприємстві утримували 9 435 сприятливих тварин. Раніше цього літа також зафіксували масштабний випадок АЧС на фермі у Підляському воєводі з поголів’ям 8 тис. свиней.

Африканську чуму свиней у Польщі вперше виявили 5 років тому. Поширення захворювання суттєво вплинуло на виробництво свинини в країні – за перші чотири місяці 2019 року воно скоротилось на 1% до 702 400 тонн. Минулого року Польща повідомляла про збільшення виробництва, але це відбулося за рахунок виробників, які виходили з бізнесу і масово забивали свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button