Новини про м'ясо

40% усіх ветеринарних препаратів в Україні — антибіотики

Минулого тижня на прес-конференції “СТОП Антибіотикорезистентності” в Києві розглядали питання скорочення обсягів використання протимікробних препаратів у тваринництві. На заході виступили головний ветеринарний лікар України Борис Кобаль, генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України Микола Мороз, консультант Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Артем Скрипник, представники Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби і Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

“У ході виступу Борис Кобаль зазначив, що на сьогодні 40% усіх ветеринарних зареєстрованих в Україні препаратів – антибіотики. Тому є потреба в аналізі доцільності їх використання. При цьому він зауважив, що законодавство європейських країн спрямоване на обмеження, а то й взагалі заборони використання певних антибіотиків. На переконання Бориса Кобаля, в Україні теж є потреба у напрацюванні таких законодавчих рамок”, – повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Координатор проєкту ФАО Віталій Башинський назвав основними інструментами боротьби із використанням антимікробних засобів біобезпеку та державний контроль дотримання стандартів у тваринництві.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button